Načítám Akce

• akce již proběhla.

Turistický výlet 18.5.2024 Kamenice – Brtnice

18. května

Tentokrát vám nabízíme v sobotu 18.5.2024 turistický výlet kolem řeky Jihlavy a Brtnice po trase Kamenice Brtnice. Délka trasy 18km. Odhadovaný čistý čas na trase je 5:30 hod.

Rámcový program akce: sobota 18.5.2024

– v 7 hod odjezd autobusem z Valče od hřiště (dle situace možnost vyzvednutí i v okolních vesnicích)

– vysazení výpravy v Kamenici a poté pěší přesun do Brtnice.

– sraz u autobusu na odjezd domů v odpoledních hodinách v Brtnici na náměstí (čas si dohodneme v autobuse).

Přepravu busem nám opět zajistí Ivo Zahrádka. Kapacita autobusu je 35 osob – proto neváhejte s nahlášením vaší účasti.

Doporučenou trasu najdete na tomto odkazu. ZDE

Zde jsou ještě doplňující informace k uvedené trase. Trasu lze variantně zkrátit. Každý si plán na zkrácení namyslí individuálně. Po trase je určitě nutnost navštívit zřízeninu hradu Rokštejn. V Brtnici se dá zajít do areálu zámku. Zájemci o jeho prohlídku si musí počkat do 1.6.

První jisté občerstvení je bohužel až v cíli. Restaurace v Brtnici na náměstí, nebo restaurace ve sportovním areálu Sokola Brtnice.  Takže je nutné s tím počítat a naplnit si raději hrby :-).

Podmínky účasti: hlásit se mohou celé rodiny, které mají alespoň jednoho člena Sokola. Členové Sokola mají dopravu zdarma. Ostatní 200 Kč/dospělou osobu, dítě 100Kč. V případě volných míst bude nabídnuto i nečlenům.

Závazné přihlášky jsou formou vyplnění webového formuláře.

Odkaz na formulář ZDE

Případné dotazy k akci zasílejte obratem na adresu valec@sokol.eu

• V případě naplnění kapacity zájezdu bude s touto informací rozeslán opět hromadný email. Poté budou zájemci přijímáni již jako náhradníci.
  • Platba za zájezd proběhne až v autobuse.
  • Žádáme Vás také, pokud po přihlášení zjistíte, že se akce nemůžete zúčastnit, sdělte to neprodleně na výše uvedený mail. Nebo se sami dohodněte s náhradníkem. Tuto skutečnost nám sdělte formou emailu. Bylo by nekamarádské, aby místa v autobuse zůstala nevyužitá a možní náhradníci seděli doma.

Datum:
18. května